Pytania i odpowiedzi - FAQ

 • ZAMÓWIENIA

 • Jaka jest minimalna wartość zamówienia (minimum logistyczne) ?

  W przypadku zamówień hurtowych minimalna wartość zamówienia wynosi 399 zł netto (bez kosztów dostawy).

 • Czy mogę zamówić pojedyncze produkty, czy muszę całe opakowania zbiorcze ?

  Zamawianie całych opakowań zbiorczych nie jest obowiązkowe. Informacja przy produkcie jest jedynie wskazówką, ile należy dodać sztuk produktu, aby otrzymać opakowanie zbiorcze.

 • Czy mogę domówić coś do istniejącego już zamówienia?

  Tak oczywiście. Minimalne domówienie to 50zł netto. Należy napisać emaila na adres:

  zamówienia@vitanatura.pl

  W temacie należy zachować następujący format:

  domówienie #numer-zamówienia
  np. domówienie #2342342


  W treści zamówienia prosimy jedynie o wpisywanie nazwy produktu (również kodu kreskowego) oraz ilości.

  Niezachowanie właściwego tematu wiadomości oraz jej treści skutkować może wydłużeniem czasu realizacji lub niezrealizowaniem domówienia.

  Domówienia realizowane są indywidualnie. Nasz dział hurtowy poinformuje Państwa drogą email / telefoniczą czy istnieje możliwość domówienia w odpowiedzi na przesłaną wiadomość email.

  Od 1 stycznia 2017 domawiania telefoniczne nie są realizowane. Jedyna akceptowalna forma to kontakt email.

 • Jaki jest czas realizacji od momentu złożenia zamówienia?

  Czas realizacji, czyli moment w którym pracownik magazynu wydaje towar kurierowi do doręczenia zazwyczaj nie przekracza 24h (od poniedziałku do piątku).

  Zamówienia realizowane są na bieżąco to znaczy z dnia na dzień, jednak w przypadku bardziej ruchliwego okresu np. grudniowego, czas realizacji może się wydłużyć.

 • Do której godziny przyjmowane są zamówienia z gwarancją realizacji tego samego dnia?

  Zamówienia realizowane są na bieżąco w kolejności wpłynięcia ich do systemu. Hurtownia internetowa czynna jest 24h / 7 dni w tygodniu. Nasze centrum logistyczne pracuje od pn-pt w godzinach od 7-15.


  Nie możemy podać jasnej granicy przyjmowania zamówień z gwarancją dostawy następnego dnia. Jeżeli chcą mieć Państwo gwarancję dostawy na następny dzień roboczy prosimy o kontakt z działem hurtowym 61 819 90 26 wew. 1 (w godzinach pracy) celem potwierdzenia takiej możliwości.

 • RABATY

 • Czy mogę liczyć na rabat jako Państwa klient?

  Tak, każdy nasz klient na rozpoczęcie współpracy otrzymuje rabat w wysokości 10% na cały asortyment. Umożliwiamy naszym klientom zwiększenie rabatu, jest to jednak uzależnione od indywidualnych ustaleń oraz wartości zamówień w danym kwartale rozliczeniowym.

 • DOSTAWA

 • Jaki jest czas realizacji od momentu złożenia zamówienia?

  Czas realizacji, czyli moment w którym pracownik magazynu wydaje towar kurierowi do doręczenia, zazwyczaj nie przekracza 24h (od poniedziałku do piątku).

  Zamówienia realizowane są na bieżąco, to znaczy z dnia na dzień, jednak w przypadku bardziej ruchliwego okresu np. grudniowego, czas realizacji może się wydłużyć.

 • Od jakiej kwoty dostawa jest bezpłatna?

  Aby wysyłka była bezpłatna należy przekroczyć próg 600 zł netto w przypadku firmy spedycyjnej lub 400 zł netto w przypadku naszego transportu Vita Natura *.


  *Transport wewnętrzny Vita Natura obowiązuje na terenie wyznaczonych stref dostaw. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez email.

 • Czym różni się firma spedycyjna od dostawy Vita Natura?

  Firma spedycyjna to dostawa na terenie całego kraju zazwyczaj w przeciągu 24h (w dni robocze) od momentu wydania kierowcy zamówienia. Dostawa Vita Natura to nasz wewnętrzny transport.


  Po dokładne szczegóły dotyczące dostępności tras oraz czasu realizacji naszego transportu Vita Natura prosimy o kontakt telefoniczny z działem hurtowym (61) 819 90 26 wew.1

Close

Vita Natura - Hurtownia zdrowej żywności

Hurtownia Vita Natura to firma, dla której zdrowa żywność to pasja. Już ponad 20 lat dostarczamy na rynek wartościowe produkty spożywcze obfitujące w substancje odżywcze i zachwycające smakiem nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zajmujemy się dystrybucją zdrowej żywności, produktów ekologicznych, artykułów dla wegan, wegetarian, osób na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej, albo po prostu chcących się zdrowo odżywiać.

W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów bio pochodzących wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Transport w naszej hurtowni

Nasza hurtownia zdrowej żywności oferuje własny transport lub kuriera DHL. Szczegóły dostępne są dla zainteresowanych osób po zarejestrowaniu się na naszej platformie. Rejestracja jest bezpłatna, nie pobieramy żadnych opłat rejestracyjnych, abonamentów itp związanych z utrzymaniem konta na platformie dla hurtowników www.hurtvita.pl .

Odbiór zamówień

Ponadto możliwy jest bezpłatny odbiór zamówień w jednym z naszych sklepów stacjonarnych znajdujących się w Poznaniu przy ulicy Zeylanda 11, w Swarzędzu przy ulicy Granicznej 63 lub w siedzibie firmy Gądki ul. Akacjowa 29.

Opieka przedstawicieli handlowych

W celu zapoznania się z ofertą hurtowni Vita Natura polecamy, także kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy udzielą Państwu wszelkich informacji na temat dystrybuowanej przez nas zdrowej żywności i produktów ekologicznych. Poinformują Państwa także o sposobach transportu, formach płatności i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Twoja siła twki w naturze

Hurtownia Vita Natura gwarantuje najwyższy poziom obsługi klienta, szeroki wybór zdrowych produktów, ich najwyższą jakość smakową i odżywczą oraz konkurencyjne ceny.

Naszą misją jest dzielenie się z Państwem tym, co w naturze najlepsze. Zależy nam bowiem, by szerzyć pasję do zdrowej żywności i uczynić produkty ekologiczne bardziej popularnymi na polskim rynku. Wierzymy, że nasza siła tkwi w naturze, stąd dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć naszym klientom towar najwyższej jakości.